NOVINKY

 

Jaká byla letošní Jarní vinařská stezka v Pavlově?

23 Bře 2015

Jarní vinařská stezka 2015 je za námi a my vám z této sobotní akce přinášíme pár fotek. Počasí nám přálo, a tak se úvodní degustace mohla konat na nádvoří Hotelu Pavlov, aby se někteří stihli i opálit. Během této příjemné akce jsme měli možnost poznat celou řadu fajn lidí, pro které je kvalita vína na prvním místě. Díky tomu, že byla Jarní vinařská stezka oproti jiným akcím o něco komornější, mohli jsme se účastníkům (alespoň věříme) maximálně věnovat a povídat si s nimi o tom, jak k vínu v našem vinařství přistupujeme, jaké ctíme zásady a jednoduše o tom, jak s vínem žijeme.

Alespoň podle četných ohlasů soudíme, že naše vína chutnala, interiér vinařství se líbil, každý se přiučil o víně a Pálavě alespoň něco nového a hodně z vás se k nám bude rádo vracet.

Jarní vinařská stezka Pavlov 2015_2

Enolog Ondřej Veselý nalévá soutěžní vzorek (Ryzlink vlašský 2013 z trati Pod Pálavou). Valná většina soutěžících trefila správně.

 

Jarní vinařská stezka Pavlov 2015_1

Jarní vinařská stezka Pavlov 2015_3

Jarní vinařská stezka Pavlov 2015_4

Jedna z obdivovatelek našeho suchého vlašáku. Díky za slova chvály!

 

 

Jarní vinařská stezka Pavlov 2015_5

Ondra Veselý s pavlovským vinařem Jirkou Iliasem (www.ilias.cz) ve sklepě Vinařství NEPRAŠ & Co.

Jarní vinařská stezka

Trio bílých vín Vinařství NEPRAŠ & Co. – Ryzlink vlašský, Chardonnay a Pinot gris 2013

Jarní vinařská stezka_2

Ing. Ondřej Veselý, enolog Vinařství NEPRAŠ & Co. :-)

Díky Hotelu Pavlov a všem ostatním vinařům za organizaci! Oficiální web Jarní vinařské stezky, na který snad co nevidět přibudou i fotky od pořadatelů, najdete TADY.