NOVINKY

 

Červenec 2015 ve Vinařství NEPRAŠ & Co.

06 Srp 2015

Červenec pro nás znamenal na jednu stranu velký zájem zákazníků o návštěvu sklepa spojenou s nákupem vína a na stranu druhou občasné přemítání na téma „velké sucho“. Počasí je počasí a příroda je příroda, a tak soudy o kvalitách ročníku 2015 raději jako vždy necháme až na dobu po vinobraní, kdy budou pomyslné karty rozdány.

_veselý vlašák-

Jednou z nejdůležitějších červencových událostí v našem vinařství bylo lahvování prvního z vín ročníku 2014. Nese název Veselý vlašák podle našeho enologa Ondřeje Veselého a brzy mu budeme věnovat samostatný post. Už teď jej najdete také v našem e-shopu za sympatickou cenu 190,-.

Náš merlot na trati Sahara v Pavlově - foceno 18. července 2015

Ve vinohradech jsme prakticky pořád. Takto vypadal náš merlot v bloku červených odrůd na trati Sahara v Pavlově 18. července 2015.

Nějak takto to může dopadnout, když pustíte děti do vinného sklepa a necháte je chvíli bez dozoru...

Nějak takto to může dopadnout, když pustíte děti do sklepa a necháte je pár vteřin bez dozoru…

 

červenec_záklopky

 Pro část našich vín jsme taky obstarali nové záklopky.

sklepní tunning kočárku_červenec

I takto může vypadat babysitting. Jedni z našich červencových hostl rozhodně věděli, jak na to. Zdravíme manžele Kopaniovy!

vlašák na valašsku_25.7.2015

Semtam jsme si udělali taky malý výlet. Třeba na chalupu na Valašsko, kde máme takovéhoto milého souseda. Vlašák v kabinetu ho rozhodně zaujal.

Norská lesní kočka - Boban a Kittin z Vinařství NEPRAŠ & Co.

Naši nevyfotitelní strážci sklepa, norské lesní kočky Bob a Kit s Dívčími hrady v pozadí. Kdo někdy v Pavlově navštívil naše vinařství, zcela jistě už se s nimi zná.

návrh vizitek_Vinařství NEPRAŠ & Co.

Abychom s vámi mohli být ještě lépe v kontaktu, dáváme trošku dohromady firemní materiály – třeba právě nové vizitky. Za návrh děkujeme šikovnému grafikovi Petru Laburdovi!