NOVINKY

 

Červen 2015 ve Vinařství NEPRAŠ & Co.

14 Čec 2015

Červen se u nás v Pavlově nesl ve znamení neustálé práce na našich čerstvě vysázených vinohradech. Kromě péče o viniční tratě Stará hora, U Božích muk, Sahara a Pod Pálavou jsme toho ale i tak stihli celkem hodně. Degustovalo se v pražské Grébovce ve Viničním altánu, přijali jsme pár velmi příjemných návštěv včetně například Marthy Issové a Davida Ondříčka s rodinou, ale především jsme měli radost ze získání dvou medailí na International Wine and Spirit Competition 2015 v Londýně.

Degustace ve Viničním altánu v Praze společně s Vinařstvím Ilias

V prvním červnovém týdnu se Radek s Ondrou vydali na společnou degustaci s G. Iliasem ve Viničním altánu v pražské Grébovce. Pěkný report z celé akce z pera jejího organizátora si můžete přečíst přímo na webu Viničního altánu. Za sebe můžeme říci, že bylo moc fajn strávit letní večer s tolika fanoušky kvalitního vína, kteří jsou naladěni na stejné vlně jako my. Chystáme pro vás samozřejmě víc takových akcí, ale pořádně se do degustací chceme opřít, až na konci léta kompletně nalahvujeme naše vína ročníku 2014.

Degustace ve Viničním altánu Praha
Nepraš & Co. Ilias

Léto otevřených sklepů Pavlov 2015 – služba Vinařství NEPRAŠ & Co.

První červnový víkend se pak nesl v duchu naší služby v rámci akce Léto otevřených sklepů v Pavlově 2015. Připadl na nás úplně první termín z celého léta, přičemž se celá akce začala více propagovat až později, což ale nijak nebránilo tomu, že jste si nás našli – o vína i prohlídku sklepa byl skutečně velký zájem. Nutno ale podotknout, že tak, jako při tzv. „otevřených sklepech“ se snažíme našim hostům věnovat pokud možno každý víkend. Pokud se tedy kdykoli během léta do Pavlova chystáte, nebojte se nám ozvat.

Během téhož víkendu nás poctili návštěvou také Aleš Najbrt, David Ondříček a Martha Issová s rodinami, za což děkujeme.

International Wine and Spirit Competition 2015

Letošní ročník International Wine and Spirit Competition v Londýně pro vinařství NEPRAŠ & Co. znamenal hned 2 medaile. Pinot gris 2013 získal stříbrnou medaili a Chardonnay 2013 bronz. Čeští a moravští vinaři na IWSC 2015 získali celkem 39 medailí, z čehož 2 putovaly právě k nám. I proto si tohoto úspěchu na mezinárodní přehlídce vín velmi vážíme.IWSC 2015 International Wine and Spirit Competition

Top vinařský cíl 2015

Kromě jiného jsme se zařadili taky do projektu Top vinařský cíl 2015, který se letos nese v duchu hesla „víno a zážitek“. Jsme přesvědčeni, že návštěva Vinařství NEPRAŠ & Co. není jenom o pouhém ochutnání vzorků a nákupu lahví, ale taky o tom, že se naši hosté o víně a specifickém terroir Pálavy skutečně něco dozvědí. Máte-li chuť se soutěže se zajímavými cenami zúčastnit, budeme rádi za váš hlas.

Vinařství NEPRAŠ & Co. kočky